Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Hiszpański dla dzieci w wakacje - region Alicante lub Murcja
Autor Wiadomość
lst 
OBSERVADOR

Wysłany: 07-02-2017, 09:31   Hiszpański dla dzieci w wakacje - region Alicante lub Murcja #1

Hola!
czy ktoś z Was może polecić jakiś kontakt do szkół języka hiszpańskiego w regionie Alicante lub Murcja?
Mam na myśli szkoły, które działają w wakacje (lipiec / sierpień) na zasadzie półkolonii (kilka godzin nauki dziennie).
Dzieci w wieku 5 i 8 lat.

Gdzieś słyszałem o czymś takim jak "escola de verano" ale nie trafiłem na nic konkretnego.

Pozdrawiam,
Lst

skara 
Adicto

Przedstawiciel:
murcia

Pomogła: 64 razy
Wysłany: 08-02-2017, 12:40    #2

Escuelas de verano to półkolonie, ale przeznaczone dla dzieci hiszpańskich. Nie ma typowych zajęć szkolnych, dzieci chodzą na basen, na wycieczki, mają różne warsztaty plastyczne. To nie jest opcja dla dzieci niemówiących zupełnie po hiszpańsku.
Z kolei nauka szkolna dla takich maluchów też raczej nie jest popularna, można poszukać pod hasłem "cursos de castellano para nińos Murcia / Alicante".

ikxio 
Siempre estoy aquí

Przedstawiciel:
valencia

Pomogła: 61 razy
Wysłany: 08-02-2017, 21:38    #3

skara, dobrze, ze czlowiek sie pyta - bo niestety mozna pasc ofiara oszustow - pol biedy jak wplaclsz jakas zaliczke a nie wyslesz maluszkow w ciemno
duzym ryzykiem podszyte to juz sa erazmusy .
a tak male dzieci to wyslac na cudza i niesprawdzona odpowiedzialosc? ja bym kota nie dala

skara 
Adicto

Przedstawiciel:
murcia

Pomogła: 64 razy
Wysłany: 10-02-2017, 13:45    #4

ikxio napisał/a:
skara, dobrze, ze czlowiek sie pyta - bo niestety mozna pasc ofiara oszustow - pol biedy jak wplaclsz jakas zaliczke a nie wyslesz maluszkow w ciemno
duzym ryzykiem podszyte to juz sa erazmusy .
a tak male dzieci to wyslac na cudza i niesprawdzona odpowiedzialosc? ja bym kota nie dala

W ogóle mi do głowy nie przyszło żeby ktokolwiek dzieci wysyłał w ciemno. Ja rozumiem, że plan jest taki, by dzieci codziennie rano zawozić na zajęcia a potem odbierać. Dla takich maluszków to się kolonii językowych za granicą nie organizuje.

A co do Erazmusa podszytego ryzykiem, to nie bardzo wiem co masz na myśli. To program dla dorosłych ludzi, ryzyko jest takie same jak przy każdym innym wyjeździe.

hiszpania360 
OBSERVADOR

Wysłany: 11-04-2017, 21:30    #5

Cześć, przepraszam, że odpowiadam tak późno. Jestem tu nowy i dopiero się zarejestrowałem ( o tym co tu robię i kim jestem napiszę zaraz w moim pierwszym temacie). Przez 4 miesiące miesiące uczęszczałem do Proyecto Español. Szkoła znajduje się w centrum Alicante (druga przecznica od Mercado Central idąc od strony zamku). Jak najbardziej mogę ją polecić położyli solidne podstawy pod mój dalszy rozwój językowy. Szkoła oferuje też mieszkania dla młodzieży i z tego co wiem niepełnoletnich nastolatków też ogarniają organizacyjnie (wycieczki, odbieranie z lotniska ect).

Mam nadzieję, że info jeszcze ci się przyda

Odpowiedz do tematu