Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przeniesienie studiów do Hiszpanii
Autor Wiadomość
Zuza1996 
OBSERVADOR

Wysłany: 08-01-2016, 18:54   Przeniesienie studiów do Hiszpanii #1

Hej, jestem na pierwszym roku studiów i chciałabym przenieść się już od następnego do Hiszpanii, najchętniej do Barcelony. Hiszpańskiego uczę się sama, więc studiować mogę tylko po angielsku :-) Czy ktoś z Was ma może jakieś pojęcie w tym temacie? Czy muszę mieć jakiś certyfikat z hiszpańskiego, a jak tak to jaki? Gdzie sprawdzę czy mogę kontynuować studia na tym(finanse i rachunkowość) lub podobnym kierunku bez rozpoczynania od pierwszego roku? I w ogóle jeśli ktoś orientuje się w tym temacie, studiuje w Barcelonie( ew Walencja , Madryt) lub ma jakieś informacje odnośnie mojego pytania to bardzo proszę o odpowiedż lub wiadomość prywatną. :el_verano
  Kraj: Poland

fankabiologii 
Hablador

Moje nałogi: czekolada/książki
Przedstawiciel:
valencia

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 08-01-2016, 23:00    #2

Zuza1996, ja bym radzila, zeby najpierw przyjechala na Erasmusa i zobaczyla jak to jest tutaj na miejscu. Nie ma co sie pchac na sile, tym bardziej, ze mowisz, ze hiszpanski na razie tak sobie znasz.
Jako Erasmus bedziesz miala wiekszosc zajec po angielsku, a hiszpanskiego nauczysz sie na przyslowiowej ulicy. Po roku zdecydujesz czy chcesz dalej studiowac w ES czy jednak nie. :-)
Mozesz tez zrobic tak, jak ja. Czyli na moich studiach licencjackich pojechalam na wymiane, wrocilam do Poznania, skonczylam licencjat i potem do Hiszpanii na magisterke. :bien
Studia sa platne, czesto maja inny program niz w Polsce. Dla "normalnych" studentow prawie nie ma zajec po angielsku, wszystko jest po hszpansku, albo katalonsku jesli chodzi o Barcelone.

Zuza1996 
OBSERVADOR

Wysłany: 09-01-2016, 18:26    #3

fankabiologii, dziekuje za odpowiedż. Przenosze się do Hiszpanii na pewno. A na erazmusa bardzo chętnie jeśli pozwolą mi na to oceny bo niestety od tego zależy możliwość wyjazdu :-(
  Kraj: Poland

Odpowiedz do tematu