Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wycieczka objazdowa po Hiszpani
Autor Wiadomość
Dżihad 
Amigo
Paulina

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 22-12-2009, 22:01    #51

Dobra, juz jestem po wycieczce.
Trwala troche krocej niz planowalam bo padalo prawie caly czas a ja aby jedna pare butow mialam, ktore mi przemokly i odciski mi sie na nogach porobily ehhhh... ale bylo fajnie.
Zwiedzilam Cadiz,Sewille i Almerie . Jechalam przez Tarife ale tak padalo,ze nawet sie nie zatrzymywalismy a szkoda :neutral: Najbardziej mi sie chyba podobala Sewilla mmmm....mmmmm i w ogole straszna mam slabosc do malutkich wiosek. Jak jechalam do Malagi tam jest ogr4om tego, same biale domki w gorach, co rusz ruiny zamkow normalnie jak w bajce...

dominator1 
OBSERVADOR

Moje nałogi: Wielu
Wysłany: 12-05-2011, 01:15    #52

Etam , i tak wszytko na jedno kopyto, takie jest moje zdanie. Ja jeśli miał bym na twoim miejscu wybierać to skupił bym się na matce naturze:) Miasteczka wszystkie takie same, różnią się tylko zamkiem który na pewno gdzieś w pobliżu jest :P Dlatego ja bym wybrał Granade, Ronde bo po drodze jest zajefajnie,a sam most robi wrażenie. Może ten Gibraltar ze względu na górę no i widok na Afryke, lub tarife ,podobny widok a nie trzeba stać w korku na granicy . Po drodze na Tarife masz Miasteczko Castellar de la frontera,albo coś wtym stylu, tylko że mi chodzi o starsza częsc tego miasta, bo na dole jest nowa. Następne to El chorro , no jak na Andaluzje to jeziorka zrobiły na mnie wrażenie, fajne skałki,można pochodzić po tunelach tylko trzeba uważać na pociągi. Mijas sobie odpuść bo podobnych miasteczek jest tysiąc . Z dużych miast to jedz jak leci Cadiz ,Jerez,Sewilla,Cordoba. Ja bym wybrał Cadiz i Cordobe. Dużo niema sensu zwiedzać, dostaniesz oczopląsu i będzie tak jak z perfumami że każde kolejne będzie takie same (Malo zapamiętasz) My jak tutaj siedzimy to zapewne wszyscy z forum zwiedzali co weekend albo co jakiś czas:) Gdybym miał jechać w taką podroż 5 dniowa autokarem to bym się załamał :P Po jednym dniu takiej wycieczki samochodem boli mnie zazwyczaj głowa a co dopiero kilka dni. Jeśi chodzi o inne części Hiszpani to się nie wypowiem bo jeżdżę tylko w okolicy Andaluzji .Pozdrawiam

edit noto się na pisałem a post ostatni z 2009. no trudno może komuś innemu się to przyda:D
Ostatnio zmieniony przez dominator1 12-05-2011, 01:18, w całości zmieniany 1 raz  
  Kraj: Poland

Odpowiedz do tematu