Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
CO SĄDZICIE NA TEMAT ZWIĄZKU POLKI Z MAROKAŃCZYKIEM?????????
Autor Wiadomość
Ania 
Amigo

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 04-09-2008, 19:16    #201

my ludzie mamy tak ze czego nie pojmujemy to krytykujemy ale w moim przypadku to jest tak ze nic nie mam do gejów pracowałam z gejem nie przeszkadzają mi :arrow: ludzie o innym kolorze skóry tez pracowalam z takimi osobami mam sasiada nigerejczyka i dodam ze bardzo miła i dobra osoba...obecnie mam sasiadów z maroco i ich nie cięrpię bardzo głośny naród spotykają sie często w męskim gronie poczucie humoru to chyba mają bo jak sie spotykają to tylko non stop słyszę śmiech ale wyobrascie sobie 11 facetów w małym mieszkanku i ciągłe hi i ha to i tak ze nie piją :grin: mają plus u mnie...drugi sasiad tez marokinczyk słyszę za sciany ze często podnosi glos na swą żonę :arrow: z tego wynika ze chyba dobrym męzem nie jest zona taszczy zakupy i dziecko a on za nią człapie jak królewicz...według mnie to trochę dziwny naród...pozdrawiam
  Kraj: Spain

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 05-09-2008, 08:05    #202

Ania napisał/a:
tego wynika ze chyba dobrym męzem nie jest zona taszczy zakupy i dziecko a on za nią człapie jak królewicz...według mnie to trochę dziwny naród...pozdrawiam
to ja znowu sie czepne..nei narod ale kilka jednostek
bylam teraz w tunezji i naprawde glownymi zakupowiczami byli mezczyzni na souku. oto oni mieli wieliei siaty i czesto z dziecmi.
  Kraj: Algeria

joanna es 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 05-09-2008, 13:18    #203

karolina, (wiem ze nie na temat) ale sliczna masz corke na fotce..........
  Kraj: Poland

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 05-09-2008, 13:27    #204

dzieki :)

Ania 
Amigo

Wysłany: 05-09-2008, 14:22    #205

noo córa to naprawdę ślicznotka... :smile:

Dziobalek 
Hablador

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 05-09-2008, 18:30    #206

joanna es napisał/a:
karolina, (wiem ze nie na temat) ale sliczna masz corke na fotce..........
Ślicznotka.

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 05-09-2008, 21:05    #207

jeszcze raz dzieki za komplementy :)

Ania 
Amigo

Wysłany: 05-09-2008, 21:41    #208

karolina napisał/a:
to ja znowu sie czepne..nei narod ale kilka jednostek
<no nie powiedziałabym czy tak tylko kilka jednostek bo takich podobnych i innych przykładow mam więcej.A dodam ze moja kolezanka pracowała z super dziewczyną z maroko która nie nosiła chusty.... :cool:

[ Dodano: Pią Wrz 05, 2008 10:48 pm ]
i ta kolezanka pózniej pojechała do maroco tylko po to aby sie ochajtac z kims kogo prawie nie zna i nie kocha by zrobic przyjemnosc rodzicom i wrócila spowrotem do hiszpanii.... :shock: i czy to jest normalne...? :arrow: oczywiscie nie urażając nikogo ale tego ja akurat nie rozumię.

GreGoriO 
Fanatico
CZYTELNIK

Moje nałogi: internet
Przedstawiciel:
andalucia

Wysłany: 05-09-2008, 23:53    #209

Ania napisał/a:
...według mnie to trochę dziwny naród...pozdrawiam
NIE DZIWNY TYLKO ODMIENNY KULTUROWO.....
pracowałem z marokanczykiem przez 2 lata i troche poznałem ich zachowanie i sposób myślenia. nie mozna zmienic jego przyzwyczajen jak i on nie mógł się pogodzić z naszymi...
trzeba to uszanować, ale ja związku miedzy polką a marokanczykiem nie widzę i będę robił wszystko, żeby nie wyszła moja córka kiedyś za takiego....chociaż do niego jako człowieka nic nie mam, całkiem miło sie pracowało.
http://www.youtube.com/wa...feature=related

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 07-09-2008, 09:07    #210

Ania napisał/a:
no nie powiedziałabym czy tak tylko kilka jednostek bo takich podobnych i innych przykładow mam więcej.A dodam ze moja kolezanka pracowała z super dziewczyną z maroko która nie nosiła chusty....
ale naprawde uwierz mi, twoje uogolneineiomozna pryrownac do tego, ze polacy to pijacy bo tez znam mnostwo przykladow takicj rodzin..a wiemy ze to nieprawda. no i mnostwo jest muzulmanek bez chust..jestem jedna z nich, moja szwagierka, wiele znajomych..to nic nadzwyczajnego nawet w kraju arabskim.

GreGoriO napisał/a:
NIE DZIWNY TYLKO ODMIENNY KULTUROWO.....
otoz to..bardzo dobrze napsiane..dla wiekszosc z nas jesli cos jest inne i niezrozumiale to musi byc zle i dziwne...napewno nic dobrego. a tymczasem co dla nas moze byc normlanym dla innych nie i na odwort, wiec naprawde, przestanmy oceniac innych tylko starajamy sie poznac ich kulture i zachowanie a jesli na to nie mamy ochoty no to trudno..ale po co z gory mowic ze cos jest zle?
a takie malzenstwa aranzowane nie sa rzadkoscia, ale to nei tlyko w islamie, wiec gdybys troche znala kulture to bys sie az tak nei dziwila i nie nazywala nienormalnym.

Ania 
Amigo

Wysłany: 07-09-2008, 12:45    #211

ja jestem tolerancyjną osobą i wcale nie napisałam ze wszyscy sa nie normalni tylko <czy to jest normalne...?>a to jest róznica a zresztą trudno jest dyskutowac pisząc na taki trudny temat a więc dajmy sobie spokój Karolinko :smile: oki?....miłej niedzieli....

joanna es 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 07-09-2008, 14:19    #212

pewnie ze trudny temat... dla mnie osobiscie tez aranzowanie slubow jest nienormalne, ale wiem, ze to po prostu inna kultura i dla nich jest to jak najbardziej normalne i w porzadku, ale co sie dziwimy... wiele innych krajow ma rozne przyzwyczajenia i zachowania. Dla nich moze byc to nienormalne ze polacy spia bez slubu w lozku... tak mi sie przynajmniej wydaje.

GreGoriO 
Fanatico
CZYTELNIK

Moje nałogi: internet
Przedstawiciel:
andalucia

Wysłany: 07-09-2008, 22:25    #213

joanna es napisał/a:
...Dla nich moze byc to nienormalne ze polacy spia bez slubu w lozku... tak mi sie przynajmniej wydaje.
dokładnie tak było...większość z hiszpanów nie ma ślubu a mieszkają razem co dla "mojego" marokanczyka było czymś nie normalnym....jak można spać z OBCĄ kobietą...
RAMADAN....potrafił wytrzymać cały dzień/tydzień bez jedzenia pomimo ciężkiej pracy, nakłanialiśmy go że przecież bóg/allach przebaczy, bowiem ciężko pracuje....nie dał się przekonać, jadł dopiero po zmroku jak pozwala KORAN.

takich zdErzeń kulturowych mógłbym opisać więcej. tu muszę przyznać, zaimponował mi swoją wiarą bo mieszkając w hiszpanii, kraju pokus, gdzie nie nikt z rodziny go nie może skontrolować, trzyma się swojej wiary i przepisów kanonicznych.
czego o sobie, jako KATOLIKACH nie możemy POWIEDZIEĆ...
http://www.youtube.com/wa...feature=related

baja 
Aficionado

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 08-09-2008, 00:39    #214

poruszony został temat typu rzeka... czyli ile ludzi tyle opini :smile: , i ja osobiście nie widzę nic złego w mieszanych związkach!Owszem czasem nas dziwi pewna egzotyka i odmiennośc innych ... ale my tak samo jestesmy dla nich jednakowo egzotyczni i odmienni :wink: .Ale przecież nie o to chodzi w związku!!! Ważne jest żeby w związku było uczucie , zrozumienie i partnerstwo!Słuchajcie miłośc jest bardzo elastyczna, szczególnie ta odwzajemniona...dla niej nie ma różnic kulturowych! Dlatego ceńmy ludzi którzy nas kochają , a jednoczesnie potrafią zostac sobą... i wybaczmy tym którzy takich zwiazków nie rozumieja i potępiają :smile:

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 08-09-2008, 09:20    #215

Ania napisał/a:
a to jest róznica a zresztą trudno jest dyskutowac pisząc na taki trudny temat a więc dajmy sobie spokój Karolinko oki?....miłej niedzieli....
dla mnei to nie problem :)

joanna es napisał/a:
Dla nich moze byc to nienormalne ze polacy spia bez slubu w lozku... tak mi sie przynajmniej wydaje.
:lol: oj oj..nieidealizujmy ...bo oni tez sypiaja bez slubow :) moze to niej est az tak powszechne jak u nas ale tez na porzadku dziennym.wszystko zalezy od czlowieka

GreGoriO napisał/a:
RAMADAN....potrafił wytrzymać cały dzień/tydzień bez jedzenia pomimo ciężkiej pracy, nakłanialiśmy go że przecież bóg/allach przebaczy, bowiem ciężko pracuje....nie dał się przekonać, jadł dopiero po zmroku jak pozwala KORAN.
to wszystkich dziwi, jak pracowalam to kolezanki z pracy z ktorymi bylam w pokoju zle sie czuly ze jedza przy mnie i tez mnienamawialy na zjedzenei albo choiaz na lyczek wody :)
baja napisał/a:
jednoczesnie potrafią zostac sobą... i wybaczmy tym którzy takich zwiazków nie rozumieja i potępiają
tu chyba nei chodzi o kwestie wybaczania, bo mnei osobiscie tacy ludzie nie interesuja, ktorzy nie znajac mnei ani meza wiedze lepiej jak nasze zycie wyglada. troche to bywa przykre ze uwazaja sie z aexpertow czyjegos zycia nei majac zadnej wiedzy

joanna es 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 08-09-2008, 14:51    #216

karolina napisał/a:
joanna es napisał/a:
Dla nich moze byc to nienormalne ze polacy spia bez slubu w lozku... tak mi sie przynajmniej wydaje.
oj oj..nieidealizujmy ...bo oni tez sypiaja bez slubow moze to niej est az tak powszechne jak u nas ale tez na porzadku dziennym.wszystko zalezy od czlowieka

jasne ze nie mozemy wszystkich wrzucic do jednego worka, ale jesli dla nas cos moze byc "dziwne", rownie dobrze dla innych nasze zachowania moga byc takie same. Trzeba sobie to uswiadomic i zrozumiec ich kulture.

mamadwojki 
Adicto

Moje nałogi: lato i coca cola
Pomogła: 17 razy
Wysłany: 08-09-2008, 17:44    #217

Ja tez jestem tolerancyjna i staram sie rozumiec ale tego samego wymagam od innych.A wedlug mnie mezczyzni z Maroka bywaja zbyt wscibscy i natarczywi i nie sa to pojedyncze przypadki .

Ania 
Amigo

Wysłany: 08-09-2008, 19:33    #218

natarczywi to są ale włosi i hiszpance...potrafią upszykrzyc życie :arrow:

mamadwojki 
Adicto

Wysłany: 08-09-2008, 20:11    #219

oczywiscie moznaby wrzucic do jednego wora Polki jako latwe i chetne.Sama napatrzylam sie na Polki , ktore przyjezdzajac do prac sezonowych DZICZEJA , zwlaszcza na widok Marokanskich mezczyzn o ladnych oczach (czego o zebach nie powiem) dlatego tez nie dziwie sie , ze sa natarczywi jesli wyrabiaja sobie zdanie o Polkach na przykladzie takich wlasnie.
Mysle, ze czlowiek to czlowiek, nie mozna generalizowac ale napewno fakt jest taki , ze to Polka w takim zwiazku zmienia obyczaje a nie odwrotnie.Ale i wsrod polskich par tak jest czesciej, nawet jak nie dzieli nas roznica kultur i pochodzenia.To facet rzadzi jesli mu sie pozwoli :wink:

joanna es 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 09-09-2008, 18:29    #220

mamadwojki napisał/a:
DZICZEJA , zwlaszcza na widok Marokanskich mezczyzn o ladnych oczach (czego o zebach nie powiem)

no i mamadwojki, trafila w sedno sprawy! tego chyba nic nie przebije, ale niestety to prawda. Niestety tego mozemy sie tylko wstydzic...

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 7:32 pm ]
i jeszcze dodam, ze znam marokisa (czy jak to tam sie pisze), ze ma zone w swoim kraju, oczywiscie poznana w dniu slubu, przyjechal do hiszp zeby ja utrzymac (nie wiem czy maja dzieci) a tu, ze tam powiem lapie sie wszystkiego co sie rusza, nawet rumunki, choc mi oglonie rumunki sie nie podobaja...
to ja tego juz nie rozumiem...

Ania 
Amigo

Wysłany: 09-09-2008, 18:46    #221

:lol:

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 7:50 pm ]
a czy oglądał ktoś wczoraj program póznym wieczorem na antenie tres prowadzi patrycja.Nastoletni hiszpance wypowiadali sie o sexie :lol: :lol: :lol: cóż to był za program fju fju :lol: :lol: :lol:

karolina 
Siempre estoy aquí

Polonia:
polonia

Wysłany: 10-09-2008, 14:00    #222

joanna es napisał/a:
jeszcze dodam, ze znam marokisa (czy jak to tam sie pisze), ze ma zone w swoim kraju, oczywiscie poznana w dniu slubu, przyjechal do hiszp zeby ja utrzymac (nie wiem czy maja dzieci) a tu, ze tam powiem lapie sie wszystkiego co sie rusza, nawet rumunki, choc mi oglonie rumunki sie nie podobaja...
ale czego tu nie rozumiec? sa mezczyzni i patalachy i to bez znaczenia skad sa.
ja znam takich co maja zone u siebie i "zone" w europejskim kraju..znam tez taki przypadek, z eobie kobiety sie znaja i godza na taka sytuacje. maz polak moz emiec zone i tez ja zdradzac na lewo i prawo. tak to jzu z tymi facetami jest :) ..bez urazy..oczywiscie z niektorymi :grin:

mario72k 
Amigo

Wysłany: 10-09-2008, 14:20    #223

karolina napisał/a:
..bez urazy..

no niech będzie :evil: , nie obrażam się :grin:

mamadwojki 
Adicto

Wysłany: 10-09-2008, 21:05    #224

karolina napisał/a:
joanna es napisał/a:
jeszcze dodam, ze znam marokisa (czy jak to tam sie pisze), ze ma zone w swoim kraju, oczywiscie poznana w dniu slubu, przyjechal do hiszp zeby ja utrzymac (nie wiem czy maja dzieci) a tu, ze tam powiem lapie sie wszystkiego co sie rusza, nawet rumunki, choc mi oglonie rumunki sie nie podobaja...
ale czego tu nie rozumiec? sa mezczyzni i patalachy i to bez znaczenia skad sa.
ja znam takich co maja zone u siebie i "zone" w europejskim kraju..znam tez taki przypadek, z eobie kobiety sie znaja i godza na taka sytuacje. maz polak moz emiec zone i tez ja zdradzac na lewo i prawo. tak to jzu z tymi facetami jest :) ..bez urazy..oczywiscie z niektorymi :grin:

na dzien dzisiejszy ja spotkalam wiecej takich kobiet , nierzadko prowadzacych otwarcie dwa zycia .Jedna taka kiedys mnie oswiecila , ze teraz jest z Hiszpanem (fju, fju..), tzn awansowala bo najpierw byla z Rumunem a potem z Marokancem (Marokanczykiem???)
W domu ma meza i troje dzieci ale widzi ich tylko w miesiace wakacyjne ...... :shock:
Mnie jakos bardziej razi zachowanie takiej baby niz czlowieka innej kultury gdzie byc moze poligamia (chyba to sie tak mowi) nie jest niczym zlym.Gdyby tylko nie ta ich natarczywosc....jak si euprze nie odpusci.

TaSandra23 
OBSERVADOR

Moje nałogi: Moja rodzina. &#128521;
Wysłany: 17-06-2018, 12:27    #225

Ciekawi mnie czy ktoś tu jeszcze jest?

Odpowiedz do tematu