Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Andzela
13-05-2013, 16:32
LISTA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH
Autor Wiadomość
Andzela 
Administrator

Moje nałogi: Xataka y EL PUTO JUEGO MEGAPOLIS
Przedstawiciel:
andalucia

Pomogła: 90 razy
Wysłany: 28-07-2011, 20:30   LISTA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH #1

Traducción jurada
Profesjonalni Tłumacze przysięgli z hiszpańskiego na polski i z polskiego na hiszpański z pełnymi kwalifikacjami, w tym miejscu mogą się ogłosić na forum za darmo. Dotyczy się głównie dokumentów i pism, spraw urzędowych, które są w obiegu pomiędzy Polską i Hiszpanią, ale nie koniecznie. Mile widziani Tłumacze przysięgli zarejestrowani w Hiszpanii.
Jeśli jesteś tłumaczem przysięgłym zarejestrowanym w Polsce, również możesz się ogłosić.
Warunek będzie jeden, że każdy forumowicz, który skorzysta z Waszych usług będzie mógł wystawić opinie czy był zadowolony z usługi, czy też nie. Jeżeli to państwu nie przeszkadza, proszę zostawić swoją ofertę.
Warunek jest konieczny by uniknąć nierzetelnych, nieprawdziwych ofert, choć wiadomo i to nie daje żadnej gwarancji, ale będzie pomocne przy wyborze, danego Tłumacza.

Należy również pamiętać o zasadach regulaminu Forum, że:
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść i rodzaj zareklamowanego ogłoszenia, a także za zawierane transakcje pomiędzy użytkownikami.

Prosiłabym wszystkich, kto ma jakiekolwiek namiary i informacje na takowych sprawdzonych tłumaczy by ich poinformować o tym, że jest możliwość zostawienia swojej oferty.

Zapraszam do skorzystania z oferty reklamowej.

Traducción Jurada – Traducciones juradas: Traductores Jurados con servicio profesional y fiable. Poszukujesz Tłumacza Przysięgłego? Tutaj możesz znaleźć i skorzystać z oferty.

Ponizej znajduje sie lista tlumaczy.

amrowi 
OBSERVADOR

Wysłany: 03-08-2011, 15:10   TLUMACZ PRZYSIEGLY JEZYKA POLSKIEGO #2

Witam,
Jestem tlumaczem przysieglym jezyka polskiego zarejestrowanym w Hiszpanii. Mieszkam w Walencji i realizuje tlumaczenia przysiegle i zwykle wszelkiego rodzaju: zaswiadczenia, akty urodzenia, malzenstwa, dyplomy, przebieg studiów, dokumenty notarialne, itp.
Prosze o kontakt mailowy lub telefonicznie pod numerem 638.733.607.
Anna Rowicka
  Kraj: Spain

Andzela 
Administrator

Moje nałogi: Xataka y EL PUTO JUEGO MEGAPOLIS
Przedstawiciel:
andalucia

Pomogła: 90 razy
Wysłany: 03-08-2011, 16:28    #3

O, dziękuję Pani, że zostawiła swoją ofertę, ja potrzebowałam pilnie parę dni temu, stąd założyłam temat, ale już sobie poradziłam i znalazłam.
Wątku postanowiłam, zatem nie kasować, może się komuś przyda na przyszłość.
Wszakże, Tłumacze Przysięgli na naszym Forum, powinni mieć tutaj specjalną podstronę: Traducción jurada, z danymi kontaktowymi do współpracy.
Proszę by się zgłaszali kolejni, tylko wykwalifikowani i doświadczeni Tłumacze Przysięgli, z wieloletnim doświadczeniem.
Zapraszam Wszystkich Tłumaczy Przysięgłych do zostawienia swoich danych kontaktowych.

Ważne: Jeżeli jesteś firmą pośredniczącą w tłumaczeniu, lub wykonującą to i owo, łącznie z tłumaczeniem, nie pisz, nie interesuje nas.

I jeżeli chcieli by Państwo w przyszłości, mieć taką osobną podstronę, z Waszymi referencjami do współpracy, jestem otwarta na propozycje. Dane które trzeba było by podać, to:
Imię i Nazwisko, dokładny adres, miejscowość, telefon, adres email. (opcjonalnie strona www).
I do ustalenia z administracją.
Oczywiście całkowicie Gratis.

- Zapraszam.

Agnieszka_R. 
OBSERVADOR

Wysłany: 26-08-2011, 17:20   Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego #4

Witam!

Nazywam się Agnieszka Rzewólska i jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego zarejestrowanym zarówno w Hiszpanii jak i w Polsce.

Wykonuję tłumaczenia uwierzytelnione ("przysięgłe") i zwykłe w kombinacjach: hiszpański>polski oraz polski>hiszpański. Oferuję również możliwość tłumaczeń z/na język angielski.

Gwarantuję rzetelność, sumienność, miłą obsługę oraz krótkie terminy wykonania.

Kontakt:
* Telefoniczny: 91-750-93-01 lub 651-69-15-12
* Mailowy: traducciones.polaco@gmail.com lub traducciones.polaco@buenostiempos.es

Więcej o mnie na stronie: www.buenostiempos.es

Zapraszam serdecznie!

ICONIS_buenostiempos.JPG
Plik ściągnięto 9861 raz(y) 24,67 KB

Hector 
OBSERVADOR

Wysłany: 10-11-2011, 13:52    #5

Nazywam się Hector Castillo, jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego, wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/3564/05.

Oferuję profesjonalną jakość, niezawodność, terminowość i niskie ceny, gwarantując pełną satysfakcję! .

Pozdrawiam

Hector Castillo
Nowa Hiszpania
ul. Różana 1 / 21
86-010 Koronowo
tel/faks 4852-3821709
kom. 48601784214
WWW.hiszpania.itbvega.pl
email: hcastillo@wp.pl

ewarab 
OBSERVADOR

Moje nałogi: nie ma
Wysłany: 13-04-2012, 12:49   tłumacz przysięgły j. hiszpańskiego w walencji #6

Również jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego w Walencji. Moja strona to www.traductorpolaco.es
Kontakt do mnie przez email lub telefony: +34 654 860 190, +34 96 341 26 34
Pozdrawiam
Ewa Rabsztyn
Ostatnio zmieniony przez ewarab 13-04-2012, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
  Kraj: Spain

hispanica 
OBSERVADOR

Wysłany: 27-01-2015, 19:31    #7

Witam,
Jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego wpisanym na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem: TP/4749/05, wykonuję tłumaczenia aktów USC, zaświadczeń, umów, dokumentów samochodowych etc.
Dominika Mizerska
Bydgoszcz
Tel. 603 251 396
Email: hispanica@hispanica.com.pl
www.hispanica.com.pl
  Kraj: Poland

skara 
Adicto

Przedstawiciel:
murcia

Pomogła: 64 razy
Wysłany: 25-09-2015, 14:29    #8

MURCIA / MURCJA (HISZPANIA).
Tłumaczenia "przysięgłe" (uwierzytelnione), tłumaczenia zwykłe, pisemne i ustne. Specjalizacje: prawo, administracja, nieruchomości, biznes i reklama, techniczna, turystyczna. Tłumaczę każdy typ dokumentów.
Karina Ślesińska:
karina@hiszpaniaconsulting.com
tel. +34 661 351 979 / +34 968 868 848
www.hiszpaniaconsulting.com
Whatsapp: +34 661 351 979

Mam prawo jazdy i samochód, dojeżdżam w razie potrzeby w każde miejsce wskazane przez klienta w obrębie całej Hiszpanii. Przyjmuję również zlecenia związane z przelotem do Polski lub krajów Ameryki Południowej.

Nattalii 
OBSERVADOR

Wysłany: 04-10-2016, 14:39    #9

Dzień dobry,

Jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego (zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/9/16).

Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów o tematyce prawnej, oficjalnych dokumentów, tekstów technicznych (zwłaszcza budownictwo kolejowe, drogowe i mostowe) - doświadczenie nabyłam w kilkuletniej pracy w hiszpańskich firmach budowlanych (m.in. pracowałam rok na budowie linii kolejowej i rok na budowie drogi ekspresowej). Tłumaczę również teksty o tematyce finansowej, administracyjnej oraz prawniczej (ukończyłam kilka kursów tłumaczenia prawniczego). Wykonuję tłumaczenia zwykłe i poświadczone.

Posiadam udokumentowaną 5-letnią praktykę w zawodzie tłumacza języka hiszpańskiego (zarówno tłumaczenia pisemne jak ustne).

Kontakt do mnie: Tel. 515 966 776, e-mail: nkyciak@gmail.com
Zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Kyciak

Odpowiedz do tematu