Strona Główna hiszpania.org.es
FORUM O HISZPANII

FAQFAQ  MapaMapa  SzukajSzukaj  NasiNasi  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Potracenie pieszego , wypadek drogowy
Autor Wiadomość
kinia121 
Mi Vida sin Foro no es Vida

Zaproszone osoby: 2
Moje nałogi: taniec i fotografia :P
Przedstawiciel:
rioja

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 20-01-2016, 23:46   Potracenie pieszego , wypadek drogowy #1

Witam,
Długo mnie nie było.

Mam do was prośbę , czy macie jakieś doświadczenia w zakresie potracenia pieszego. Moglibyście się podzielić spostrzeżeniami? Jakie kroki należy zrobić gdy cię potracą?

Niestety od razu napiszę o co chodzi . W tamtym tygodniu córka została potracona na przejściu dla pieszych . Wina kierowcy . Na szczęście corka wyszła z tego z siniakami , cała obolała ale szybko wraca do "siebie" . Co prawda straciła przytomność ale po tomografii głowy stwierdzono że wszystko jest dobrze. Nie wiemy co robić , kierowca (kobieta) nie skontaktowała się z nami do tej pory . Na policji córka składała wyjaśnienia i nic poza tym nie wiemy . Mamy dane samochodu , kierowcy i numer polisy . Powiedziano nam ze możemy złożyć denuncie , na początku stwierdziliśmy że zostawimy to jak jest ale po czasie zastanawiamy sie ...

Licze na jakieś wskazówki ...
  Kraj: Spain

skara 
Adicto

Przedstawiciel:
murcia

Pomogła: 64 razy
Wysłany: 21-01-2016, 17:14    #2

Kinia121, trochę na czuja piszę, bo trzeba porozmawiać z policją i zerknąć w papiery ze szpitala (wgryźć się w sprawę), ale ja bym nie odpuściła. Twoja córka powinna dostać odszkodowanie i absolutnie postarałabym się żeby sprawa sama nie przyschła. Pójdźcie do prawnika żeby Wam wyjaśnił jakie macie opcje, ale wg mnie sprawa musi iść dalej, nie powinno tej kobiecie ujść to na sucho. Dobrze, że córka dochodzi do siebie, ale wiele przeszła i należy jej się za to rekompensata.

ikxio 
Siempre estoy aquí

Przedstawiciel:
valencia

Pomogła: 61 razy
Wysłany: 21-01-2016, 19:03    #3

co prawda bylo to bardzo dawno i nie dotyczylo samochodu a pogryzienia przez psa - poczatek to denuncja na policji i wyciagniecie odpisow przebiegu leczenia ze szpitala. policja wyjasnienia corki ma, czy byli jacys swiadkowie? zostal spisany protokol powypadkowy dla firm ubezpieczeniowych - i niestety jednak bez prawnika sie nie obejdzie.

Sarina 
Amigo
duende del sur

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 06-03-2016, 22:36    #4

Temat dość stary, jak się rozwiązała sytuacja?

Piszę bo mój chłopak był w identycznej sytuacji, przechodził na przejściu, lekko potrącił go samochód, nic groźnego ale postanowił zrobić obdukcję i złożyć denuncię, dostał ok. 1000€ odszkodowania. Kiniu jeśli byś potrzebowała jakichś dodatkowych informacji (lub ktokolwiek inny) to mogę go dokładnie zapytać jak i gdzie składał zgłoszenia.

Odpowiedz do tematu